Area De Lazer Solar Calume Villa
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Aktiviteter Cykling Vandring Biljardbord |
| Spa & Hälsocenter Spa-lounge | Rökning förbjuden Rökfria rum | Barnvänligt Lekhage Spelrum |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Gästerna kan delta i vandring, cykling och biljard i Area De Lazer Solar Calume Villa Ribeirão Preto, som ligger inom 4 km från Parque Prefeito Luiz Roberto Jábali.
I den här villan bor du ungefär 10 minuters bilresa från Parque Municipal Doutor Luis Carlos Raya och ungefär 15 minuters bilresa från Museu de Arte de Ribeirão Preto Pedro Manuel Gismondi. Villan med 5 badrum erbjuder närhet till Park do Gorilão, som ligger ungefär 2 km bort.
Gästerna erbjuds utsikt över trädgården.
Det finns ett delat kök i Area De Lazer Solar Calume Villa som är komplett med kylskåp, ugn och köksredskap för din bekvämlighet. Leite Lopes-Ribeirao Preto flygplats kan nås på 20 minuter med bil.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
- Omklädningsrum
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Gemensamt kök
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Solsängar
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Fritids- och TV-Rum
- Spa-lounge
- Vandring
- Cykling
- Biljardbord
- Utomhusbad
Service
- Matinköpsservice
På rummet
- Sittgrupp
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- LCD-TV
- Lekhage
- Spelrum
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Leite Lopes-Ribeirao Preto till Area De Lazer Solar Calume Villa?
Flygplatsen Leite Lopes-Ribeirao Preto ligger 5 km från Area De Lazer Solar Calume Villa. - ❓
Erbjuder Area De Lazer Solar Calume Villa ett kök?
Area De Lazer Solar Calume Villa har ett delat kök med kylskåp, ugn och köksredskap. - ❓
Är husdjur tillåtna i Area De Lazer Solar Calume Villa?
Gästerna får bo på Area De Lazer Solar Calume Villa med sina husdjur. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna semesterbostad?
Gästerna i denna semesterbostad kan enkelt nå Parque Municipal Doutor Luis Carlos Raya och Museu de Arte de Ribeirão Preto Pedro Manuel Gismondi, som ligger inom 4 km från boendet respektive 7 km bort.