Willa Area De Lazer Solar Calume
| Wi-Fi | Basen Basen zewnętrzny | Rekreacja Jazda na rowerze Piesza turystyka Stoły bilardowe |
| Spa i relaks Salon spa | Zakaz palenia Pomieszczenia dla niepalących | Hotel przyjazny dzieciom Kojce Sala zabaw |
| Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Willa Area De Lazer Solar Calume Ribeirão Preto jest położona 2 km od takich atrakcji przyrodniczych jak Park rozrywki Gorilão i oferuje wędrówki piesze, jazdę na rowerze i bilard.
Park Dr. Luisa Carlosa Rayi znajduje się w ciągu prawie 10 min jazdy samochodem od domu wakacyjnego, a Muzeum Sztuki im. Pedra Manuela Gismondiego w Ribeirão Preto leży w około 7 km.
Willa Area De Lazer Solar Calume oferuje widoki na ogród.
Wspólna kuchnia, wraz z jadalnią, są dostępne do spożywania posiłków. W kuchni znajdują się lodówka, piekarnik i przybory kuchenne. Goście mogą również w 20 min dojechać samochodem z lotniska Ribeirao Preto do willi.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Pomieszczenia dla niepalących
- Wi-Fi
- Parking
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Przyjazny zwierzętom
- Pomieszczenie z szafkami
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Wspólna kuchnia
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Leżaki
- Słoneczny taras
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Salon spa
- Piesza turystyka
- Jazda na rowerze
- Stoły bilardowe
- Kąpiel na świeżym powietrzu
Usługi
- Usługa zakupów spożywczych
Do dyspozycji gości w pokoju
- Kącik dzienny
- Taras
- Meble ogrodowe
- Stół
- Telewizor LCD
- Kojce
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się Willa Area De Lazer Solar Calume od lotniska Ribeirao Preto?
Willa Area De Lazer Solar Calume znajduje się 20 min jazdy od lotniska Ribeirao Preto. - ❓
Czy Willa Area De Lazer Solar Calume posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Willa Area De Lazer Solar Calume oferuje Wi-Fi.